neděle 8. září 2013

Posuď knihu podle obalu (21)


Nedělní meme, které má pod palcem Syki. Cílem je vybrat si jednu knihu a ohodnotit její obálku, jak na mě zapůsobila jestli se mi líbí/nelíbí. Budu ráda, když se také zapojíte a napíšete svůj názor.


Název: V pasti
Autor: Michael Northrop
Datum vydání: listopad 2013
Nakladatelství: CooBoo

Oficiální anotace:
V den, kdy začala sněhová bouře, nikdo netušil, že bude trvat celý týden. Běsnící vítr, nekonečné závěje sněhu a vše spalující mráz. Pro ty, které bouře zasáhla, tak už není hlavní starostí, jak zůstat v teple, ale jak přežít.

Scotty a jeho přátelé Petr a Jason patří k posledním ze sedmi studentů, kteří po začátku bouře čekají v budově své střední školy, až pro ně někdo přijede. Brzo jim však dojde, že jim nezbyde nic jiného, než ve škole přenocovat. Což se nezdá jako vůbec špatný nápad, zvlášť když s nimi v budově zůstaly dvě nádherné holky. Ale pak vypadne proud, poté teplo. Vodovodní trubky zamrznou a popraskají. A na střeše se hromadí sníh, který je může každou chvíli zavalit. Jak dny pokračují, sněhové závěje jsou vyšší a vyšší a prázdné místnosti jsou chladnější a tmavší, všem postupně dochází, že nastává boj o holý život. A že budou muset učinit nejtěžší rozhodnutí ve svých životech.

Můj názor: Ráda jezdím na hory lyžovat, mám ráda sníh (teda pokud ho nemám za krkem a pod tričkem), takže mně se obálka velmi líbí. Ta škola zasypaná sněhem je skvělá, zaujme oko a trochu navodí tajemnou atmosféru a jako bonus se to hodí k anotaci. I font písma je takový zamrzlý a vypadá dobře. Za mě palec nahoru. :)

5 komentářů:

Děkuji za tvůj komentář. :)