pátek 15. března 2013

Ze zákulisí knihovničky: Nakladatelství CooBooV tomto článku se zaměříme na knihy od nakladatelství CooBoo, které všichni moc dobře známe, protože vydává skvělé světoznámé knihy s nádhernými obálkami. První knihou, kterou jsem si od CooBoo přinesla domů, byla Divergence od Veronicy Roth, kterou jsem si zamilovala.Celkem vlastním 4 knihy: (zleva)
 • Loď mezi hvězdami - Beth Revis
 • Divergence - Veronica Roth
 • Poslouchej! - Sarah Dessen
 • Když se pes směje - Juraj Šebesta
Od CooBoo mám hodně střídmou hromádku, ale zlepším se. :) Nejvíce si vážím Divergence, která má jednak nádhernou obálku, která je ještě hezčí něž na obrázku, ale i svým dějem je zajímavá a pokud se najde někdo, kdo tuto knihu nečetl, určitě by to měl napravit. Dále se můžu pochlubit dívčím románem Poslouchej!. Od Sarah jsem četla i Ukolébavku, kterou si mě moc nezískala, ale s Poslouchej! si napravila reputaci, protože je to skvělá kniha, která čtenáře chytne za srdce a donutí se zamyslet. Loď mezi hvězdami jsem ještě nečetla, ale má parádní obálku, a jsem na ni hodně zvědavá. Poslední knížku Když se pes směje jsem taky ještě nečetla. Sama bych si ji asi nepořídila, ale vyhrála jsem ji v soutěži a třeba se mi bude líbit a já si řeknu, jak je možné, že jsem takovou báječnou knihu přehlížela.V průběhu času bych si chtěla koupit Rezistenci, na kterou jsem se hodně těšila, ale trochu se bojím, že mě zklame... Také zbylé dva díly k Lodi mezi hvězdami, aby byla celá série kompletní. Nemám ráda, když je série nedokončená. Dále mě zaujala Legenda, tu si pořídím hned, jak navštívím knihkupectví, už jenom kvůli té obálce.

2 komentáře:

 1. Loď medzi hviezdami si určite prečítaj, pre mňa úžasná knižka. Ja by som si zase veľmi rada prečítala knihu Poslouchej :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to se na Loď těším ještě víc. No tobě bych doporučila Poslouchej! Je to příjemný dívčí román zaměřen na vážné téma.

   Vymazat

Děkuji za tvůj komentář. :)