neděle 3. března 2013

Posuď knihu podle obalu (2)


Nedělní meme, které má pod palcem Syki. Cílem je vybrat si jednu knihu a ohodnotit její obálku, jak na mě zapůsobila jestli se mi líbí/nelíbí. Budu ráda, když se také zapojíte a napíšete svůj názor.


Název: Nenávist až za hrob
Autor: Jeaniene Frost
Datum vydání: únor 2013
Nakladatelství: Fantom Print

Oficiální anotace:
Cat společně se svým upírským milencem Bonesem dál pomáhají zvláštnímu oddělení Národní bezpečnosti v lovu nebezpečných nemrtvých bytostí. Situaci komplikuje to, že Cat, napůl člověk a napůl upír, začíná být jako Zrzavá smrtka až příliš proslulá, a navíc s ní má stále ještě nevyřízené účty její biologický otec, sadistický upír Max.
K tomu všemu dostane Bones nečekanou nabídku, která se jen tak neodmítá. Jeho Velmistr, starý egyptský upír Mecheres, mu předá část své moci a navždy tak propojí jejich klany. Za všechno se ale musí platit a rovněž tato na první pohled skvělá šance v sobě skrývá nebezpečí, které může znamenat nejen odloučení, ale i smrt.


Moje hodnocení: Mně se obálka velice líbí, i když tak noha je taková trochu vykloubená, a když se na ni člověk zaměří, zdá se mu nepřirozená, ale oceňuji, že na obálkách nechávají stejnou modelku a tak když máte obálky vedle sebe, hned je poznat, že knihy k sobě patří.

3 komentáře:

  1. Mne sa páči ten drsný pohľad 8P Ale mohli by tam dať aj Bonesa 8_)

    OdpovědětVymazat
  2. Keby si nenapísala, tak by som si ani nevšimla, že tú nohu má takej divnej polohe...ale teraz keď na to pozerám, strašné :D

    OdpovědětVymazat

Děkuji za tvůj komentář. :)