čtvrtek 4. září 2014

Ticho po pěšině aneb zkouška dospělosti dostihla i mě

Asi jste si všimli, že tu od konce prázdnin nic nepřibylo a má to svůj důvod. Opravdu jsem chtěla, ještě o prázdniny, přednastavit nějaké články, ale nakonec jsem to neudělala – jednoduše jsem měla hlavu trochu jinde a chtěla jsem si užít závěrečné dny prázdnin. Ono je taky dost možné, že to jsou moje poslední opravdové prázdniny před tím, než bych se měla vrátit do školy. Ano, i mě dostihla ta nemilá věc jménem maturita. Což mi trochu připomíná, že jsem stará… nebo aspoň starší, než bych si přála. :D

A proč vlastně tenhle článek píšu? Právě díky té maturitě, která mě čeká a pomalu ale jistě se blíží. Musím se přiznat, že tyhle první dny ve škole jsou ty nejhorší, které jsem zažila. Tenhle rok si opravdu připadám jako na gymplu, protože máme spoustu úkolů (což za celé ty tři roky po nás moc nechtěli nebo to byly takové úkoly, které se daly stihnout za přestávku před hodinou, a proto jsem si vždycky myslela, že se gympl přeceňuje, teď začínám měnit názor :D), učitelé pořád po nás něco chtějí, řešení maturitního plesu…

Tímto jsem vám chtěla říct, že pokud se na blogu dlooouho neobjeví žádný článek, tak jsem pořád na živu (s největší pravděpodobností :D), ale jen nevím, kde mi hlava stojí a kam skočit dřív. I na dále se budu snažit psát recenze a číst knihy, i když teď budu číst hlavně knihy z povinné četby, protože bych je ráda měla přečtené do prosince a do konce prosince měla hotový kompletně čtenářský deník – to jsem na sebe opravdu zvědavá a uvidíme, jestli to dodržím. :)

Slibuji, že ve volném čase a když bude chuť, se budu snažit něco přihodit nebo sepsat nějakou tu recenzi, ale teď jsou priority jiné věci. :)

Ostatním maturantům přeju pevné nervy, hodně štěstí (co si budeme povídat s tím je tři čtvrtě maturity hotovo :)) a pevnou vůli do plnění předsevzetí. A ostatním bych radila, které maturita čeká za pár let, aby si ten čas se spolužáky maximálně užili a vydřeli z toho, co se dá.


Proč to zní jako rozloučení? To fakt nevím, rozhodně s blogem nekončím a ještě se určitě setkáme, tedy aspoň přes články. :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za tvůj komentář. :)