neděle 27. dubna 2014

Posuď knihu podle obalu (42)


Nedělní meme, které má pod palcem Syki. Cílem je vybrat si jednu knihu a ohodnotit její obálku, jak na mě zapůsobila jestli se mi líbí/nelíbí. Budu ráda, když se také zapojíte a napíšete svůj názor.


Název: První stříbrná kniha snů
Autor: Kerstin Gier
Datum vydání: květen 2014
Nakladatelství: CooBoo

Oficiální anotace:
Tajuplné dveře s klikou ve tvaru ještěrky, mluvící sochy a zdivočelá chůva se sekerou… sny Liv Silberové jsou poslední dobou docela strašidelné. Obzvlášť jeden ji neustále pronásleduje. V tomhle snu je v noci na hřbitově a pozoruje čtyři kluky během jakéhosi podivného magického rituálu. 
Ti kluci jsou jí ale povědomí a není to náhoda, skutečně existují, chodí totiž s Liv do školy a vlastně jsou docela fajn. A někteří teda obzvlášť ;)

Opravdu strašidelné – ještě strašidelnější než jakýkoli hřbitov v noci – je to, že tihle kluci o ní vědí věci, které by ve dne nikdy nahlas neřekla, leda ve snu. Jak je tohle možné? Je to pořádně zamotaná hádanka, ale hádankám nemohla Liv nikdy odolat…Moje hodnocení: Tahle obálka mi přijde strašně zvláštní, líbí se mi a zároveň mi přijde divná. Podle anotace by měla být trochu strašidelná, ten nádech tomu dodává černá barva a ty ještěrky, ale to je asi tím, že se jich trochu bojím. :D A na druhou stranu mi přijde spíš jako dětská pohádková knížka.

3 komentáře:

Děkuji za tvůj komentář. :)