neděle 30. června 2013

Posuď knihu podle obalu (12)


Nedělní meme, které má pod palcem Syki. Cílem je vybrat si jednu knihu a ohodnotit její obálku, jak na mě zapůsobila jestli se mi líbí/nelíbí. Budu ráda, když se také zapojíte a napíšete svůj názor.


Název: Zakázané radosti
Autor: Bertrice Small
Datum vydání: říjen 2013
Nakladatelství: Baronet

Oficiální anotace:
Emily Shannová, úspěšná autorka romantických příběhů, vyměnila soukromý život za kariéru a vystačí si s živou představivostí. Skrývá však šokující tajemství, o kterém neví ani její vydavatel - až ji jednou požádá, aby napsala něco pikantnějšího, smyslnějšího, otevřenějšího a ze života. Emily nezná nikoho, kdo by jí v tom mohl pomoct, kromě svého nového odpovědného redaktora - vysokého, snědého, pohledného Michaela Devlina - který už provokuje její fantazie. Stejně jako Channel - televizní vysílání, v němž si ženy plní své tajné erotické sny. Emily, teď ochotnější než kdykoli předtím, musí Devlina přesvědčit, aby ji zasvětil do všeho, co zná… pokud mají mít její literární představy konečně reálný základ.


Moje hodnocení: Tahle obálka mi přijde hodně zvláštní. Pořádně nevím, jestli se mi líbí nebo ne. Nejvíce zvláštně působí ten efekt mlhy nebo to vypadá jako svítící slunce (omlouvám se, ale neumím profesionálně tohle pojmenovat), na jednu stranu se mi to nelíbí ale na druhou to vypadá dobře a podtrhává to název knihy, který tak "vyleze" z obrázku. Jsem zvědavá, jak bude obálka vypadat v reálu.

3 komentáře:

Děkuji za tvůj komentář. :)