neděle 9. června 2013

Posuď knihu podle obalu (10)


Nedělní meme, které má pod palcem Syki. Cílem je vybrat si jednu knihu a ohodnotit její obálku, jak na mě zapůsobila jestli se mi líbí/nelíbí. Budu ráda, když se také zapojíte a napíšete svůj názor.


Název: Božský bastard
Autor: Christina Lauren
Datum vydání: červen 2013
Nakladatelství: Jota

Oficiální anotace:
Ambiciózní praktikantka. Perfekcionistický šéf. A pořádná spousta šikany.
Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard.
Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli.
Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.


Moje hodnocení: Původně jsem si myslela, že vydají knihu s originální obálka, která se mi líbila do té doby, než jsem viděla tu novou, českou. Tohle je jeden z případů, kdy naše obálka je mnohem hezčí než originál. Ta naše je taková elegantnější, víc barevná a model musí bejt pěknej kus, soudě podle toho, co z něj na obálce vyčuhuje. :D Já se na knihu moc těším, protože je hodně chválená a zase si na chvilku odpočinu od všech nadpřirozených potvůrek. :)

3 komentáře:

  1. Táto kniha vyzerá strašne dobre a obálka je suprová. Teším sa na ňu!

    OdpovědětVymazat

Děkuji za tvůj komentář. :)