neděle 26. května 2013

Posuď knihu podle obalu (8)


Nedělní meme, které má pod palcem Syki. Cílem je vybrat si jednu knihu a ohodnotit její obálku, jak na mě zapůsobila jestli se mi líbí/nelíbí. Budu ráda, když se také zapojíte a napíšete svůj názor.


Název: Drakie - Návrat
Autor: Beth Revis
Datum vydání: 2013
Nakladatelství: CooBoo

Oficiální anotace:
V druhém díle Drakie se Jacinda rozhodla vydat za svou matkou, kterou drakijský kmen vykázal z města. Předtím ale ještě chce zachránit Miriam, mladší Cassianovu sestru, z enkroské pevnosti, protože cítí určitou odpovědnost za to, co se jí stalo. S Jacindou chce opustit město i Tamra, která se jednou provždy utvrdila v tom, že o ni Cassian nestojí a nikdy stát nebude, obzvlášť poté, co uzavřel svazek s Jacindou. Záchrannou skupinu nakonec ale tvoří čtyři osoby: Jacinda, Tamra, Cassian a Will. Všichni, i když s výhradami, ve finále odsouhlasí nebezpečný plán, v rámci kterého se má Jacinda dostat do pevnosti jako zajatec, najít Miriam a pak se jen nechat zachránit zbývající trojicí. Cassian by ji totiž díky poutu, které mezi nimi vzniklo po uzavření svazku, měl bezpečně najít. Jenže jedna věc je plán a druhá věc je realita…


Moje hodnocení: Sice jsem ani jeden díl z téhle série nečetla, chystám se na ni (jako na spoustu dalších :D), ale musím pochválit obálky, které jsem lahodou pro oko a to jsem je neviděla naživo. :) Nejvíce se mi líbí obálka právě třetího dílu (tuším že závětečného). Už od mala jsem chtěla mít zrzavé vlasy a tohle... úžasné! Navíc barva fontu - tyrkysová - moje oblíbená a ta rudá to ještě o stupeň vyšvihne. Krása! :))

3 komentáře:

 1. Taky jsem tuhle sérii nečetla,ale obálky mě na ni navnadily.Nemůžu se na ně vynadívat. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Já ti tuhle serii můžu jenom doporučit....sice jsem četla jenom první díl, ale ten byl naprosto dokonalý :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hodně lidí tuhle sérii chválí - asi si ji budu muset pořídit. :)

   Vymazat

Děkuji za tvůj komentář. :)